E-Mail bilgi@temamakina.com

Adres Horozluhan Mah. Güneykışla Sok. No:10 SELÇUKLU / KONYA

İletişim Numarası 0 (554) 654 00 39

Sosyal Medya

TM15 SERME MAKİNASI

TM15 SERME MAKİNASI

Tema TM15 hortum serme makinası 5 as 10 yedek olmak üzere 15 makara taşıma kapasitesine sahiptir. Makinamız özel patentli tasarımı ile kullanıcılarına bir çok kolaylık sağlamaktadır.

Bunları bir kaç maddeyle sıralayalım

*Standart makinalırın aksine yan kollar yukarıya doğru değil, içeriye üst üste katlanmaktadır.

Faydası; makina tarlaya nakil veya eve dönüş yolunda traktörün arkasında daha küçük alan kapladığı için kullanıcısına kolaylık sağlamaktadır.

*Makara bağlantı kolonları arası ayarlanabilmektedir.

Faydası; tarlaya ekilen ürünlerin, ara mesafesi değişken olduğu için makinanın bu özelliği kullanıcısına kolaylık sağlamaktadır.

*Makara bağlantı ana kolonu, üç kademe hareketli olarak imal edilmiştir.

Faydası; herbir kolon üzerinde üç adet makara mili barındırdığından dolayı, makinanın kapalı vaziyete getirilmeden önce, bu kolonları sırayla sağ sol ve orta kademeye getirerek makinanın daha sağlıklı bir şekilde kapanmasını sağlamaktayız.

*Makara bağlantısının yapıldığı (magazin kol), ekseni etrafında 360 derece dönmektedir.

Faydası; makara ağırlığının fazla olmasından dolayı bir kişinin makarayı mile asması oldukça güçtür, bu sebeple aşağıdaki makara mili bel hizasına yakın tutulmuştur. Makara aşağıdaki mile takıldıktan sonra kilit kaldırılır, ve yukarıdaki mil aşağıya geldiğinde tekrar kilitlenir. Daha sonra makara o mile takılır.

*Damlama hortuma yön veren patentli ürün, kırılmaz plastik dirsek bulunmaktadır.

Faydası; makaradan çıkan hortum ucunun, dirseğin konik başlığından girip, diğer ucundan çıkmasıyla, rüzgarlı havalara rağmen hortumun tarlada istenilen çizgiye daha kolay serilmesini sağlamaktadır.

*Makina üzerinde 1 adet 30*40*15 cm ölçülerinde takım sandığı bulunmaktadır.

FİRMAMIZ HABER VERMEKSİZİN TÜM ÜRÜNLER ÜZERİNDE DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINI SAKLI TUTAR.